Entries for 'tarsustb'

03
Konu hakkındaki içeriğe ulaşmak için Ekteki dosyaya tıklayınız.
03
Konu hakkındaki içeriğe ulaşmak için Ekteki dosyaya tıklayınız..
03
Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren "Çevre Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun" ile taşıma amaçlı kullanılan plastik a...

[Devamını oku...]

03
TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimleri Oda ve Borsalarımızda 27 Şubat 2019 Çarşam...

[Devamını oku...]

14

TOBB TÜRKİYE 100 PROGRAMI 

İLGİLİ METNE ULAŞMAK İÇİN DOSYA BAĞLANTISINI TIKLAYINIZ

[Devamını oku...]

12

Türk-Rus Ortak Sanayi Çalışma Grubu 13. Dönem Toplantısı (20-21 Aralık 2018) Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayesinde düzenlenecektir. Çalışma tüm sanayi sektörlerini kapsamaktadır. Metalürji, otomotiv yan sanayi, gemi ve yat inşa alt grupları da ayrıca oluşturulmuştur.

Bu çerçevede, söz konusu toplantıda dile getirilmesinin fayda sağlayacağını düşündüğünüz görüşlerinizi, 13.12.2018 Perşembe günü mesai sonuna kadar Borsamıza bildirmeniz halinde iletilmesi sağlanacaktır.

ilgililere duyurulur, 

[Devamını oku...]

12

DEİK/Türkiye – Kazakistan İş Konseyi tarafından 18 Aralık 2018 tarihinde DEİK’te (Adres: River Plaza, Büyükdere Caddesi, Bahar Sokak No: 13, Kat: 1, Levent – İstanbul) Türkiye – Kazakistan İş Forumu düzenlenecektir.

Kazakistan Cumhuriyeti Yatırımlar ve Kalkınma Bakanlığı, Tarım Bakanlığı ve yerel yönetim yetkililerinin yanı sıra, madencilik, kimya sanayi, tekstil ve diğer sektörlerde faaliyet gösteren şirket temsilcilerinin katılacakları etkinlikte Kazakistan ekonomisindeki son gelişmeler, ülkenin yatırım mevzuatı ve yatırımcılara sağlanan teşvikleri konu alan sunumların yapılacak, iki ülke firma ve kurum temsilcileri arasında iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir.

Bahse konu toplantıya katılmak isteyen firma ve kurum temsilcilerinin 17 Aralık 2018, Pazartesi günü saat 12:00’a kadar https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/818/11865 internet bağlantısında yer alan formu eksiksiz doldurarak, kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

ilgililer duyurulur,

[Devamını oku...]

12

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın Avusturya Ziyareti

TOBB’ dan Odamıza gelen yazıda; Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın, Avusturya Ekonomi ve Dijitalleşme Bakanı Margarete Schramböck'ün daveti üzerine çeşitli temaslar ve müzakerelerde bulunmak üzere 14 Ocak 2019 tarihinde Avusturya'ya bir ziyaret gerçekleştirmesinin planlandığı belirtilmiştir. 


Bu kapsamda, Avusturya ile ülkemiz arasında gündeme getirilmesinde fayda görülen konular, varsa sorunlar ve işbirliği önerilerine dair görüşlerinizin 14 Aralık 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar iletilmesi gerekmektedir.

İlgililere duyurulur, 

[Devamını oku...]

12

ABD'nin İran'a Yönelik Yaptırımları

[Devamını oku...]

30
Depo ve Büro Satışı

Pazaryeri olarak konumlandırılan Mülkiyeti Tarsus Ticaret Borsası’na ait olan Şahin Mahallesi 3294 Sokak  No:1 Tarsus adresinde bulunan anılan hizmet yerimizde F ve G bloklarında bulunan  Depo yerlerimiz için kullanım alanı brüt metrekare birim fiyatı peşin ve net, 1.750,00 TL ve H bloktaki Büroların kullanım alanı brüt  metrekare birim fiyatı peşin ve net, 2.000,00 TL’ sın dan  satışı yapılacaktır.

[Devamını oku...]

Sayfa 15 / 17İlk   Geri   8  9  10  11  12  13  14  [15]  16  17  İleri   Son