Tarsus Borsası Haberler

09
Başkan Murat Kaya'nın 10 Kasım Mesajı

Ebediyete intikalinin üzerinden 80 yıl geçmesine rağmen hala Türk milletinin kalbindeki yerini koruyan, fikirleri ve eserleri ile ülkemizin geleceğine ışık tutmaya devam eden Cumhuriyetimizin kurucusu, Türk milletinin ışık kaynağı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 80. yıldönümünde bir kez daha rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum” dedi. 

[Devamını oku...]

09
Meclis Başkanı Ekincioğlu'nun 10 Kasım Mesajı

Meclis Başkanı İsmail Hakkı Ekincioğlu Atatürk'ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım dolayısıyla yayımladığı mesajında; "Bugün, ülkemizin kalkınması, daha müreffeh ve Ülkemizin aydınlık geleceğine olan inancımız konusunda kararlılığımızı bir kez daha vurguluyoruz." dedi.

Ekincioğlu, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümsüzlüğe uğurladığımız günün yıldönümünde hepimize düşen en büyük görev; onu ve en büyük eseri olan Cumhuriyet’i anlamak, Cumhuriyet’in değerlerini her koşulda korumak,  aydınlık yarınlara taşımaktır.Türkiye Cumhuriyetinin banisi Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü aramızdan ayrılışının 80. yıldönümünde bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyorum” dedi.

[Devamını oku...]

02
Borsada Ekim Ayı Personel Toplantısı Gerçekleşti

Tarsus Ticaret Borsası Ekim ayı  personel toplantısı gerçekleşti.

Toplantı gündemlerinde matbu gündem maddelerinden, 2018 yılı Eylül ayı sonu itibariyle  Haberleşme Talimatına göre çıkarılan istatistikler, 2018 yılı Eylül sonu itibariyle Personel İş Planlarının değerlendirilmesi, Kasım ayında gerçekleşecek etkinlik ve faaliyetler hakkında yeni planlamalar görüşüldü.

Ekim ayında gerçekleştirilen İç tetkiklerin değerlendirilmesi yapılarak süreçlerin risk analizleri hakkında bilgi verildi.

2018 yılı SWOT Analizinin değerlendirmeleri sonucunda revize bilgileri paylaşıldığı toplantıda Kasım ayında hazırlıkları yapılacak olan 2019 yılı Faaliyet Takvimi ve Kalite Hedeflerinin belirlenmesine katkı sağlaması amacıyla personellere Çalışan Öneri ve Talepleri Formu verildi. Bütçe hazırlıkları ile ilgili detaylar görüşülerek İdari İş Akış Eğitimlerinin tamamlanması hususu tekrar hatırlatıldığı toplantı personellerin Öneri ve Talepleri görüşülerek tamamlandı.

[Devamını oku...]

31
Ticaret Borsaları Konsey Toplantısı Gerçekleşti

En gelişmiş ülkeden gelişmekte olan ülkelere kadar, bütün dünya örneklerinden gördüğümüz gibi tarım ve hayvancılık sektörü devlet desteği olmadan ayakta kalamıyor, verimli üretim yapamıyor.

[Devamını oku...]

26
Başkan Murat Kaya'nın Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

Vatanına aşık bir milletin efradı olarak Cumhuriyetle açılan yolda ülkemizi en büyük ekonomilerden birisi yapmaya söz vermiştik. Milletin egemenliğini, yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır anlayışıyla da  bugün ekonomide verdiğimiz savaşı da aynı şuur ile kazanacağız. Bu yolda durmadan çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

[Devamını oku...]

26
Meclis Başkanı Ekincioğlu'nun Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

Cumhuriyetin kuruluşunun 95. yılı münasebetiyle bir mesaj yayınlayan Tarsus Ticaret Borsası Meclis Başkanı İ. Hakkı Ekincioğlu,  millet olarak birlik ve beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyaç duyulduğunu kaydetti.

Başkan Ekincioğlu , “Milli birliğimize ve beraberliğimize kast eden iç ve dış etkenlere karşı daha çok kucaklaşmalıyız. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları yokluk içerisinde girdikleri savaşlarda bir var olma mücadelesi vermiş. Bu uğurda can vermiş ama bir karış toprak vermemiştir.

Cumhuriyetimizin 95'inci kuruluş yıl dönümü vesilesiyle yüce Türk Milleti’nin ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bugünlere gelmesinde en büyük paya sahip olan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü, O'nun kahraman silah arkadaşlarını ve kanlarıyla bu toprakları vatan yapan tüm şehitlerimizi bir kez daha saygıyla, minnetle ve şükranla anıyorum." dedi.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 205İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son