Tarsus Borsası Haberler

17
Başkan Murat Kaya, Ahilik Haftası'nı Kutladı

Ahilik, ticaret ile ahlakı buluşturan bir hayat düsturudur

[Devamını oku...]

13
Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Projesine Borsadan Destek

Borsa Başkanı Murat Kaya  ziyaretlerinden dolayı Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin’e teşekkür ederek, yeni eğitim ve öğretim yılının hayırlı olması dileğini paylaştı. Borsa olarak paydaş kurum ve kuruluşlarla istişare ve işbirliği kültürünü önemsediklerini ifade eden Başkan Murat Kaya, her yıl olduğu bu yılda TOBB aracılığı ile ihtiyaç sahibi öğrencilere yapılacak giyim yardımı yapacaklarını belirtti.

[Devamını oku...]

10
Kaymakam Otcu’ya ‘Sarıulak Zeytinyağı’nı Tanıtıldı

Borsa olarak Tarsus Sarıulak zeytinin kalitesine her zaman inandıklarını belirten Başkan Kaya;

[Devamını oku...]

09
Kaymakam  Kadir Sertel Otcu’ya Ziyaret

2019 Yılı Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile Tarsus Kaymakamlığı’na atanan Kadir Sertel Otçu’ya, Tarsus Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kaya, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Seçer ile Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Hıdıroğlu ve Genel Sekreter Hasan Şanlı hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

[Devamını oku...]

08
Borsa Başkanı Kaya’dan, Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Kutlaması

Tarsus Ticaret Borsası Başkanı Murat Kaya, bu ülkenin geleceği olan çocuklarımızın milli ve manevi değerlerine bağlı, çağın sahip olduğu bilimsel ve teknolojik gelişmelerin içinde yer alan bireyler olarak yetişmesi için üzerlerine düşen ne varsa yapmaya hazır olduklarını söyledi.

[Devamını oku...]

06
AK Parti Mersin Mv. Zeynep Gül Yılmaz Ziyareti

AK Parti Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Nevzat Çetin ve beraberindeki heyet ile birlikte Tarsus Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kaya'ya ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 238İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son