Tarsus Borsası Haberler

17
Başkan Murat Kaya; "19 Mayıs 1919" 100. Yılın Kutlu Olsun

Gençlerimizin durmadan yorulmadan çalışacağına olan inancımız tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle, 100. yılında başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, 19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum.”

[Devamını oku...]

17
Meclis Başkanı Ekincioğlu'nun 19 Mayıs Kutlama Mesajı

Tarsus Ticaret Borsası Meclis Başkanı İsmail Hakkı Ekincioğlu 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.Ekincioğlu mesajında Atatürk'ün, en büyük eseri olan Türkiye Cumhuriyetini gençlere emanet ederek  onlara ne kadar güvendiğini ifade ederek 

[Devamını oku...]

14
Gülek Mahallesi İle İftarda Birlikte

Tarsus Ticaret Borsası, Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği iftar yemeğini bu yıl Gülek  Mahallesi’nde gerçekleştirdi.

Tarsus Ticaret Borsası’nın, İlçe Müftülüğü ile birlikte düzenlediği iftar programına katılan mahalle sakinleri 11 ayın sultanı Ramazan ayının maneviyatını en güzel şekilde yaşarken iftar sofrasında da ‘tek yürek’ oldular.

[Devamını oku...]

11
Başkan Kaya;"Yeryüzünün En Güçlü Hissiyatı Anne Sevgisidir"

Anneler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında, Başkan Murat Kaya, " Varlığıyla hayata anlam katan, karşılıksız, yeryüzünün en güçlü  ve en saf sevgisinin en güzel örneğini veren annelerimiz, güçlü yarınların en büyük kurucusu, hepimiz için en kutsal  ve en büyük değerlerimizdir.

[Devamını oku...]

10
En Büyük Engel Sevgisizliktir; Yeter Ki Biz Engel Olmayalım

Tarsus Ticaret Borsası Başkanı Murat Kaya Engelliler Haftası nedeniyle yayınladığı mesajında "Engelli olmak engel değildir. eter ki; engel biz olmayalım." dedi.

[Devamını oku...]

08
TARSUS KIZILAY ŞUBESİ YÖNETİMİNDEN BAŞKAN MURAT KAYA'YA ZİYARET

Kızılay Tarsus Şube Başkanı Sinan Başkaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Tarsus Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kaya’yı  ziyaret etti.

Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan toplantıda Başkan Murat Kaya ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,Kızılay’ın toplumda çok büyük bir yeri ve anlamı var.  Çalışmalarının, Hizmetlerinin ve yardımlarının daha da büyüyeceğine inanarak  Tarsus Kızılay Şubesi yönetimine başarılar diledi.

 

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 227İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son