Tarsus Borsası Haberler

16
Borsa Üye Ziyaretlerinde; Tarsus Hal'inde

MÜSNA TARIM- Süleyman MÜSNA ve   KAHRAMAN SEBZE MEYVE TARIM GIDA NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ- Fedayi KAHRAMAN'a  ziyarette bulundular.

[Devamını oku...]

13
Demokrasi Vazgeçilmezimiz, Milli İrade Gücümüz, Kardeşliğimiz Geleceğimizdir

15 Temmuz hem Türkiye siyaseti, hem de Türkiye ekonomisi için tarihi bir stres testi oldu. Milletin dirayetiyle bu test başarıyla geçildi. Demokrasimiz ve kurumlarımız kaba kuvvete teslim olmayacak kadar olgunlaştıklarını kanıtladı

[Devamını oku...]

13
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Üretmeye Ve Başarılı Olmaya Mecburuz

15 Temmuz 2016 Cuma gecesi Türkiye’nin aydınlık geleceğini, milletin iradesini ve ideallerini hedef alarak gerçekleştirilen hain darbe girişiminin yıldönümünde, hatırlatmada bulanan Başkan Murat Kaya, ekonomik manada refaha ulaşmanın en önemli unsurlarından biri birlik ve beraberlik  ruhunu yitirmemek olduğunu vurguladı.

[Devamını oku...]

11
Borsa Üye Ziyaretlerinde;Hıdıroğlu Gıda

Ziyaret heyetine iş yaşamından  edindiği tecrübesini paylaşan Ramazan Hıdıroğlu "Kontrol edemeyeceğin işi yapma" tavsiyesinde bulundu.

[Devamını oku...]

11
Borsa Üye Ziyaretlerinde;Bozdağ Paketleme

İşyerlerinde ziyaret edilen  üyelerle faaliyet konuları, iş dünyası ve ekonomi üzerine değerlendirmeler yapılarak sorunların çözümüne yönelik istişarelerde bulunuldu.

[Devamını oku...]

11
Başsavcı Kılıç'tan Borsaya Veda Ziyareti

Samsun  Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan, Tarsus Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç , Tarsus Ticaret Borsası'na veda ziyaretinde bulundu.

Hakimler ve Savcılar Kurulu'nun (HSK) 2019 yılı ana kararnamesiyle, Samsun Cumhuriyet Başsavcılığına atanan, Tarsus Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç , kentte gerçekleştirdiği veda ziyaretleri programı kapsamında Borsayı da ziyaret etti.

Başkan Murat Kaya gerçekleşen ziyarette, Başsavcı Kılıç'a, Tarsus'ta görev yaptığı süre içerisinde yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, yeni görev yerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 232İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son