Tarsus Borsası Haberler

19
Cumhur İttifakı Kadın Meclis Üyelerinden Tarsus Ticaret Borsasına Ziyaret

Cumhur İttifakı Kadın Meclis Üyelerinden Tarsus Ticaret Borsasına Ziyaret.

Cumhur İttifakı Kadın Meclis Üyeleri Filiz Dalgıç, Nesrin Baş, Fadime Şen ve Nukhet Çelik  yaklaşan seçim öncesi, Tarsus Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kaya'yı ziyaret ederek sosyal çevreye duyarlı, kültürel etkinlikleri kapsayan, ticareti ön planda tutmayı planladıkları çalışmalar konusunda bilgi paylaşımında bulundular.

Cumhur İttifakı Kadın Meclis Üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Murat Kaya, kadınların hayatın her alanında aktif olarak yer almasını vurgulayarak, " Kadınlarımızı yönetimlerde görmek bizleri sevindiriyor. Kadınlarımızın da içinde bulunacağı yerel yönetimlerin daha duyarlı, daha sorumlu , daha yorumlayıcı, daha üretken olacağına inanıyoruz. Kadınımızın elini değdiği işler şüphesiz daha güzel olacaktır. Çıktığınız yol hayırlı olsun. "dedi.

Cumhur İttifakı Kadın Meclis Üyelerinin ziyaretinde Borsa Meclis Başkan Yardımcısı Fatma Temel de hazır bulundu.

[Devamını oku...]

17
Başkan'ın, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve  Şehitleri Anma Günü Kutlaması

Başkan Murat Kaya, kutlama mesajında şunları kaydetti:"Çanakkale Zaferi, bir milletin yokluk içinde ve tüm olumsuzluklara rağmen  iradesini, inancını, azmini, kahramanlık ve fedakârlığını gösterdiği bir savaş olmaktan öte bir ulusun asla esaret altına alınamayacağının ilanıdır."

Bu vatanın evladı mert ve yüreklidir. Bu milletin birlikte yaşama iradesi, vatan ve bayrak sevgisi tarihin her safhasında bu milleti güçlü kılmıştır.

[Devamını oku...]

17
Meclis Başkanı Ekincioğlu, Çanakkale Zaferi'nin 104. Yıldönümünü Kutladı

Çanakkale Zaferi'nin 104. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Borsa Meclis Başkanı İsmail Hakkı Ekincioğlu mesajında " Çanakkale Zaferi, Türk tarihinde bir askeri ve siyasi başarı olmaktan öte inanç, azim ve yiğitlikle örülmüş bir destanın yaradılış tarihidir." dedi,

Mesajında şu açıklamalara değinen Ekincioğlu,

"Türk kahramanlık tarihinin en onur verici, en parlak sayfalarından biri olan Çanakkale Zaferi vatan ve millet sevgisini ölümsüzleştiren, bu vatan evlatlarını saran bir ruhtur. Bu duygularla, büyük bir imanın, muazzam bir azmin ve sarsılmaz bir kararlılığın timsali olan Çanakkale Zaferi'nin 104. yıl yıldönümünde, bu güzel vatanımız için canını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve özlemle yâd ediyorum. Ruhları şad, mekanları cennet olsun.

[Devamını oku...]

13
Tarsus'ta  "İstihdam Seferberliği"

Biz Türkiye'nin gücüne ve geleceğine güveniyoruz. Biz müteşebbisimize, iş insanımıza, girişimcimize, güveniyoruz. Sağlanan teşvik ve destek seferberliğinden sizler de yararlanınız. İşveren olarak hem siz, hem iş arayanlar, hem Türkiye , hem de Tarsus kazansın.Bu Ülkeye yatırım yapanlar, istihdam sağlayanlar, yarının en çok kazananları olacaktır. Bu topraklarda bereket var, umut var. Burada aş var, Burada gelecek var, diyoruz." dedi

[Devamını oku...]

13
Saadet Partisi Büyükşehir Adayı Alkan ve Tarsus Adayı Oğul'dan Ziyaret

Saadet Partisi Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erdal Alkan, Saadet Partisi Mersin İl Başkanı Soner Contar, Tarsus Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Oğul  ve beraberindeki heyet seçim çalışmaları kapsamında Tarsus Ticaret Borsasına ziyaret gerçekleştirdi.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Saadet Partisi Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı olan Erdal Alkan Borsa Başkanı Murat Kaya'ya gerçekleştirdikleri ziyaret kapsamında projeleri ve hedefleri  hakkında bilgi verdi.

Başkan Murat Kaya ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, seçimlerle ilgili genel beklentilerini aktardığı görüşmede Alkan ve Oğul'a başarılar diledi.

[Devamını oku...]

12
İstihdam Seferberliği 2019 Kapsamında Üye Ziyaretleri Devam Ediyor

Gerçekleştirilen ziyaretlerde, ekonomide, ticarette, üretim ve işsizlikle mücadelede yaşanan sıkıntıları ortadan kaldırmak amacıyla yeniden başlatılan istihdam seferberliğinin getirdiği destek ve teşvikler konusunda bilgiler verilirken işletme sahiplerinden sektörleri ile ilgili öneriler de dinlendi.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 219İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son