Tarsus Borsası Haberler


07

Hizmetlerine hız kesmeden devam eden Borsa mümkün olduğunca üyelerini is yerlerinde ziyaret ederek istek ve önerilerine başvurmaya özen gösteriyor. Üye ilişkilerini önceleyen, iletişimi sürekli ve sağlıklı kılmak adına çalışmalar yürüten Tarsus Ticaret Borsası  düzenli üye ziyaretlerine devam ediyor.

Borsa üyelerini yerlerinde ziyaret etmek, sorun ve isteklerini dinlemek ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak amacıyla gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında Borsa Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Seçer , Genel Sekreter Hasan Şanlı ve Yönetici Asistan Ezgi Güngör 'den oluşan ekip, UYSAL KARDEŞLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sahibi Derviş Uysal'ı ve ARIDAĞ TARIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sahibi Özkan Arıdağ'ı iş yerlerinde ziyaret etti.

İşyerlerinde ziyaret edilen  üyelerle faaliyet konuları, iş dünyası ve ekonomi üzerine değerlendirmeler yapılarak sorunların çözümüne yönelik istişarelerde bulunuldu.

Seçer, tamamlanan ziyaret sonrası yaptığı açıklamada "Mümkün olduğu kadarıyla  üyelerimizi en üst seviyede ziyaret etmeye devam edeceğiz.Amacımız üyelerimizin  sorunlarını  dinlemek ve sorunlarına çözümler üretebilmektir diyerek Borsanın hedefleri, çalışmaları, projeleri ve gelişmeler hakkında   bilgiler verdi.

 

 

Okunma Sayısı: 619
resim