Tarsus Borsası Haberler


19

Türkiye’de kurulan ilk Vakıf Üniversitelerinden biri olan ve Tarsus İlçesinde bulunan Çağ Üniversitesi,  14 yıldır kesintisiz olarak üniversite öğrencilerinin kişisel, akademik ve mesleki birikimlerine katkı sağlamak amacıyla düzenlediği Kariyer Günleri etkiliğini değerlendirme ve paydaş toplantısı Çağ Üniversitesi Kariyer Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından düzenledi.

Çağ Üniversitesinin Rektörlük Makamında  düzenlenen toplantı, Rektör Prof.Dr. Sayın Ünal Ay başkanlığında gerçekleşti. Toplantıya üniversite öğrencilerinin buluşma etkinliğinde, stant açarak katılım gösteren Tarsus Ticaret Borsası'nı temsilen Genel Sekreter Hasan Şanlı ve Akreditasyon Sorumlusu Elif Köksal ile diğer katılımcı İş Dünyası temsilcileri katıldı. Yapılan bu toplantıda Kariyer Günlerine destek veren  firmalar/kurumlar  ile fikir alış verişi toplantısının ilki de  gerçekleşmiş oldu.

Çağ Üniversitesinde gerçekleşen bu toplantıda üniversitenin çalışmalarında iş dünyası ile iletişiminde bilgi alışverişini etkin kılma yolları,Üniversite hakkında bilgilendirme, paydaşların önerileri, beklentileri görüşülerek iyileştirme sürecine katkı sağlandı.

Toplantı Kariyer Günlerine destek verenlere teşekkür belgelerinin takdimi ile son buldu.

 

 

Okunma Sayısı: 403
resim