Tarsus Borsası Haberler

AK Parti Mersin Mv. Zeynep Gül Yılmaz Ziyareti

  • 06.09.2019
  • tarsustb

AK Parti Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Nevzat Çetin ve beraberindeki heyet ile birlikte Tarsus Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kaya'ya ziyarette bulundu.

Başkan Murat Kaya ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan ziyaret heyetine, Başkan Murat Kaya Tarsus'un ticari, ekonomik ve sosyal gelişimi açısından yerel paydaşlarla işbirliğine büyük önem verdiğini belirterek, Borsanın kurumsal yapısı, yürüttüğü çalışmalar ve faaliyetleri hakkında bilgileri paylaştı.

Ziyarette Mersin merkezden sonra en büyük ilçe nüfusuna sahip Tarsus'un bölge olarak önemine değinen Yılmaz, ekonomik anlamda tarımsal ticaretin merkezi olan Tarsus'ta da  tüm sivil toplum örgütleri ile uzlaşı ve çözüm odaklı işbirliği amacında olduklarını, Bölgenin ekonomik ve sosyal konularının gündeme getirilmesi  ve sorunların en yetkili mercilerde çözülmesi noktasında çalışmalar yaptıklarını ifade etti.

Başkan Murat Kaya, " Bugün burada sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Bizler, tüm görüşmelerimizi, üyelerimiz ve iş insanlarımızın sorumluluğunu hissederek gerçekleştiriyor, onların bizlere ilettiği talepleri bu vesileyle sizlerle paylaşıyoruz. Sizlerin de bu taleplerin hayata geçirilmesi noktasında üst düzey sorumluluk alacağınızı biliyoruz. İş insanlarımız, ülkemizin geleceği için çok önemli. Bizler de bu önemin farkındayız. Taleplerinizi önemsiyor ve her platformda iş dünyamızın bu taleplerini dile getiriyoruz. Bizim arzumuz Tarsus'umuzda yüksek yatırım yapmak isteyen insanların yolunun açılmasıdır.Üretilen ürünün ülke ekonomisine büyük katma değer sağladığı alanların kazandırılması amacımızdır."dedi.

Borsa Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Seçer, Meclis Başkan Yardımcısı Fatma Temel ve Meclis Üyesi Nail Uçak gerçekleşen nezaket ziyareti nedeni ile AK Parti Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Nevzat Çetin ve beraberindeki heyete teşekkür ederek başarı dileklerinde bulundular.

AK Parti Mersin Mv. Zeynep Gül Yılmaz Ziyareti
AK Parti Mersin Mv. Zeynep Gül Yılmaz Ziyareti
AK Parti Mersin Mv. Zeynep Gül Yılmaz Ziyareti
AK Parti Mersin Mv. Zeynep Gül Yılmaz Ziyareti