Tarsus Borsası Haberler

Kaymakam Otcu Borsa'ya iade-i Ziyarette bulundu.

  • 27.09.2019
  • tarsustb

Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otcu Tarsus Ticaret Borsası'na iade-i Ziyarette bulundu.

Kaymakam Kadir Sertel Otcu, Borsa'ya gerçekleştirdiği ziyaretinde Borsa  Başkanı Murat Kaya ile kente dair ekonomik, ticari, sosyal ve kültürel konularda istişarede bulundu.

Kaymakam Otcu, ziyaretinde, Tarsus’u tanımakla alakalı, Tarsus’un sorunlarını anlamakla alakalı çalışmalarının devam ettiğini, Tarsus gerçekten büyük bir ilçe olduğunu ve büyük bir potansiyele sahip olduğunu belirtti.

Otcu, Tarsus gibi ayrıcalıklı bir kentin, sorunlarını çözme adına hep birlikte yapılacak ne varsa yapılmasının amaç edinilmesinin gereğine değinerek, göreve başladığı günden bu yana ilçenin belli başlı sorunlarıyla ilgili bilgiler topladığını kaydetti.

Borsa Başkanı Murat Kaya, Sayın Otcu'nun nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, kentin tarım ürünü çeşitliliği, tarıma dayalı ekonomisi ve sürekli artan ihracat düzeyi ile önemli bir tarım üretim merkezi olmaya aday olduğunu , Tarsus için arzu edilen projelerin hayata geçirilmesinde ilçenin bir bütün olarak sorunlarının sahiplenilmesi ve çözüm odaklı hareket edebilme adına iş birliğinin önemli olduğunu söyledi.

Sıcak bir sohbet havasında geçen görüşme esnasında İlçeye ait konular üzerinde karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

Kaymakam Otcu Borsa'ya iade-i Ziyarette bulundu.
Kaymakam Otcu Borsa'ya iade-i Ziyarette bulundu.
Kaymakam Otcu Borsa'ya iade-i Ziyarette bulundu.