Seven ve Avşar’dan Ziyaret

  • 05.11.2023
  • tarsustb
Seven ve Avşar’dan Ziyaret

Tarsus Maya Göz Hastanesi kurucu ve doktorlarından, Mehmet Yunus Seven ve Tarsus Süt Üreticileri Birlik Başkanı Danyal Avşar Tarsus Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Teke ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Borsa Meclis Başkanı Murat Kaya , Tarsus Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Teke, Başkan Yardımcısı Kemal Süheyl Batmaz , Yönetim Kurulu Üyeleri Yücel Gürbüz ve İlhan Titiz ile Tarsus’un ekonomisi ve ticaretine yönelik sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Tarsus’un İL olması ile ilgili de fikir alışverişinde bulunuldu.
Tarsus Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Teke, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Tarsus’umuza dair konuların çözümü noktasında birlikte hizmetin gönüllüsüyüz. Bizde Borsa meclisi ve yönetimimizle şehrimize faydalı olma konusunda üzerimize düşeni yapacağız.’’ diye konuştu.
Mehmet Yunus Seven, Tarsus Ticaret Borsası başkanlığına seçilen Mustafa Teke ve yönetim kurulu üyelerini kutladığı ziyaretinde “Meclis Başkanı Murat Kaya, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Teke ve yönetimine başarılar dilerim. Bölgeye ve üyelerine en iyi hizmeti vereceklerine yürekten inanıyorum ifadesini kullandı.


Click the banner to read this article in English or Russian
Seven ve Avşar’dan Ziyaret
Seven ve Avşar’dan Ziyaret