Tarsus Borsası Haberler

Entries for 'tarsustb'

11
STK'lar ve İş Dünyasından Barış Pınarı Harekatı’na Tam Destek

Hisarcıklıoğlu’nun okuduğu metinde şu ifadelere yer verildi:

[Devamını oku...]

10
Barış Pınarı Harekatı’nda Kalbimiz ve Dualarımız Mehmetçiklerimizle.

Barış Pınarı Harekatı’na katılan kahraman Mehmetçiklerimiz ve Ordumuzun Allah yâr ve yardımcısı olsun.

Şanlı ordumuzu koru ve muzaffer eyle Ya Rabbi. Ülkemizin dirliğine, birliğine göz dikenlere fırsat verme.Kalbimiz ve dualarımız Mehmetçiklerimizle.

[Devamını oku...]

10
Narenciye ile Yaş Sebze ve Meyve İhtisas Komisyonu "Budama" Konusunda Toplandı

Narenciye ile Yaş Sebze ve Meyve İhtisas Komisyonu Üyeleri Meclis Başkanı İsmail Hakkı Ekincioğlu, Meclis Başkan Yardımcısı Ramazan Bozdağ ile Tarsus Paketleme ve Tarım İşçileri Derneği Başkanı Cumali Erbay ve yönetim kurulu üyeleri, Narenciye, Sert Çekirdekli Meyve üreticileri ve Budama Çavuşlarının buluştuğu toplantıda Baçe tesislerinde yaşanan BUDAMA sorunu görüşüldü.

[Devamını oku...]

10
Tarsus İdmanyurdunun 96. Yıldönümü Kutlu Olsun

Cumhuriyetle yaşıt Tarsus İdmanyurdu'nun kuruluşunun 96. yılı kutlama etkinlikleri kapsamında TİY heyeti tarafından gerçekleştirilen ziyarette Borsa Başkanı Murat Kaya'ya TFF 2. Ligi Beyaz Grup Ekiplerinden Tarsus İdmanyurdu'nun forması hediye edildi.

9 Ekim 1923 yılında kurulan Tarsus İdmanyurdunun kuruluşunun 96. yıldönümü kutlarız. 

[Devamını oku...]

08
Borsa Personelleri Grup Terapisinde

Borsa personelleri Psikolog Cansu Gürdağlı ile Grup Terapisi etkinliğinin birinci bölümü olan "Birbirini Tanıma" konusunda eğitimlerini tamamladı.

Gürdağlı terepi öncesi insanların küçük ve geniş gruplar halinde yaşadığını  ve etkileşimlerde bulunduğunu ifade ederek içinde yaşanılan toplumun bir minyatürünü sağlayan grup psikoterapilerinde, danışanların kendilerini ve diğerlerini daha iyi anlama, tanıma ve kendilerini değiştirme, geliştirme fırsatı bulacaklarını anlattı. 

Grup terapisi hazırlanan etkinlikler kapsamında gerçekleştirilerek personellerin "Birbirini Tanıma" konusunda deneyimleri paylaşıldı.

 

[Devamını oku...]

03
Sosyal Destek Projesi (SODES) İle İlgili Çalışmalar Tamamlandı

Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otcu Başkanlığında toplanan Tarsus Belediyesi, Tarsus Üniversitesi, İlçe Sosyal Hizmet Merkezi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü,

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 240İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son