19

Teknoloji’de Yerli Üretim ve KOBİ’lerin Gücü Webinarı ve B2B Etkinliği (İnternet Üzerinden)

20 Ocak 2021 Çarşamba – Saat 14:00

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla, TOBB ve Vodafone Türkiye işbirliğinde telekomünikasyon sektöründe yerli ürün kullanımını artırmak, Vodafone Türkiye’nin tedarik zincirine katılabilecek KOBİ’ler ile etkin iletişim ve işbirliğinde bulunmak ve potansiyellerini hayata geçirmek amacıyla gerçekleştirilecek olan webinarda telekomünikasyon sektörü ekosisteminin ihtiyaçları, yerli malı belgesinin faydaları, Ar-Ge, teknoloji ve yerlileştirme alanlarındaki KOSGEB destekleri ile Vodafone Türkiye satın alma politikaları anlatılacaktır. Webinar sonunda kayıt esnasında seçilen ürün grubuna göre KOBİ’ler ile online işbirliği görüşmeleri gerçekleştirilecektir. Kayıt formuna http://yerlikobi.atolye.tv adresinden erişilebilmektedir. Detaylı bilgi ekte sunulmaktadır.

 

IPARD Kırsal Kalkınma Destekleri Bilgilendirme Semineri (İnternet Üzerinden)

21 Ocak 2021 Perşembe – Saat: 14:00

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu işbirliğinde TKDK Başkanı Dr. Muhammed Adak’ın katılımı ile gerçekleştirilecek olan seminerde proje başına %40 ile %70 destek oranı bulunan 125 Milyon Avro bütçeli IPARD II 10. Başvuru Çağrısı anlatılacak olup, seminer sonunda katılımcıların konu hakkındaki soruları cevaplandırılacaktır.

Detaylar ve program için http://webinar.tobb.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Sağlam KOBİ Dijitalleşme ve Afet Dayanıklılığı Programı Webinar Serisi (İnternet Üzerinden)

3 Aralık 2020 – 22 Şubat 2021 tarihleri arasında

TOBB, Google Türkiye ve İdema işbirliğinde COVID-19 döneminde afet ile mücadele ve iyileşme süreçlerinde KOBİ'lere destek sağlama vizyonu ile KOBİ'leri afetlere hazırlık, dayanıklılık ve iş sürekliliği kapasitelerini geliştirmek amacıyla "Sağlam KOBİ Dijitalleşme ve Afet Dayanıklılığı Programı" projesi hayata geçirilmiştir. Bu çerçevede KOBİ'lerin dijitalleşmelerini sağlama ve afetlere hazırlama konularında https://dijital.saglamkobi.org/donem2  adresindeki program kapsamında webinarlar gerçekleştirilecektir.

 

TOBB Dijitalleşme Sanal Fuarı

26-27 Ocak 2021 tarihlerinde düzenlenecek TOBB DİJİTALLEŞME SANAL FUARI "Gelenekselden Yeni Normal'e Yolculuk" ile KOBİ’lerimizin dijital dönüşümünü tetiklemek ve bu alandaki bilgi ve erişim eksikliğini gidermek amacıyla Birliğimiz uhdesinde bilişim çatısı altında bir araya geliyoruz. Detaylı bilgi ekte sunulmaktadır. https://sanalfuar.tobb.org.tr/

 

 

 

Teknoloji’de Yerli Üretim ve KOBİ’lerin Gücü Webinarı ve B2B Etkinliği, IPARD Kırsal Kalkınma Destekleri Bilgilendirme Semineri, TOBB Dijitalleşme Sanal Fuarı

Okunma Sayısı: 464
resim